Kerta.hu

Kedves Látogatónk!

 

Kerta község polgármestereként nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önöket! Megtisztelő, hogy érdeklődnek községünk iránt és felkeresték új honlapunkat.

Megújult honlapunk célja felkelteni mindenki érdeklődését településünk iránt és minél több információt nyújtani az itt élők részére. Naprakész, hasznos információkkal szolgálni a faluban történt változásokról, eseményekről és rendezvényeinkről. Szeretném folytatni Süle Sándor iskolaigazgató nyomdokain Kerta község múltjának dokumentumait, fényképeit gyűjteni, az 1960-as évektől napjainkig. Kertán több száz ember dolgozott az elmúlt évtizedekben, mai napig a környék legnagyobb foglalkoztatója.

Községünkben igyekszünk ápolni és feleleveníteni a régmúlt idők hagyományait, melyek részei voltak a falu életének.

Fontos, hogy együttesen alakítsuk, töltsük meg tartalommal a honlap fejezeteit, észrevételeikkel járuljanak hozzá egy településünkhöz méltó hivatalos honlap kialakításához.

 

Tisztelettel és üdvözlettel:

Nagyné Varga Anikó polgármester

eloforrasbanner1